„Muzikiniai rudenys 2021″? 2021-11-30

2021-11-30. Pagaliau mums pavyko!Paskutinę rudens dieną lengvai, gražiai, kūrybiškai, muzikaliai, profesionaliai, šauniai nuskambėjo „Muzikiniai rudenys 2021″? Ir šįkart jokie karantinai nesutrukdė Tauragės meno mokyklos mokiniams sudalyvauti šiame Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ organizuotame edukacinių koncertų projekte! Kokia puiki galimybė, kokia vertinga patirtis!

Daugeliui TMM atlikėjų – tai nedrąsūs, kuklūs, jaudulio kupini žingsniai į didžiąją sceną – grojimas su profesionaliu kameriniu orkestru „Camerata Solaris“. TMM jaunieji muzikantai nepasimetė ir šauniai sugrojo, pademonstravo savo puikius muzikinius gebėjimus! Beabejonės, tai suteikė daug džiaugsmo jų mokytojams ir tėveliams. Juk ne kasdien tavo sūnus, duktė, mokinys groja su profesionalais!
Tikimės, kad nepamirštamo ir profesionalaus pasirodymo įkvėpti jaunieji muzikantai drąsiai priims visus iššūkius, kurie jų laukia ir ateityje. Net neabejojame – edukacinių koncertų projektas „Muzikiniai rudenys“ bus tęsiamas!

Dar kartą tariame AČIŪ Šiaulių koncertinei įstaigai „Saulė“, berniukų ir jaunuolių chorui „Dagilėlis“ ir Tauragės kultūros centrui už bendradarbiavimą, atskirai DĖKOJAME Tauragės rajono savivaldybei už finansinę paramą. Jūsų palaikymo dėka turėjome puikų, nepamirštamą koncertą! Iki sekančių sutikimų!
???

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *