„2021-11-20 EMOCINGAS TMM TAURO ŠEŠTADIENIS“

2021-11-20. TMM TAURO ŠEŠTADIENIS. 6 val. ryto išvykimas į Palangą, 24 val. sugrįžimas. Daugybė įvykių, nuotykių ir emocijų. XXI-asis Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas, A kategorijos orkestrų konkursas Palangos kurhauzo salėje. Kitų Lietuvos orkestrų, besivaržančių B,C,D,E kategorijose, pasirodymų stebėjimas Palangos koncertų salėje.

?Vertinimo komisijos atsiliepimai apie TMM ,,Taurą“ (vadovas T.Geštautas) – kuo geriausi: išsakyta, užrašyta daugybė teigiamų atsiliepimų apie repertuarą, atlikimo techniką ir estetinį vaizdą, beeeet…Pasirodo, TMM orkestrantai pernelyg kuklūs, atsargūs arba nedrąsūs – registravosi į A, o ne į B kategoriją, kur, pasak komisijos narių, ir galėtų/turėtų rungtyniauti šis orkestras, A kategorijoje jau ne kartą buvęs tarp prizininkų. Taigi – gal tikrai laikas peršokti į kitą lygmenį, A kategoriją paliekant jaunesniems, naujai susikūrusiems ir debiutuojantiems kolektyvams? Tik labai apmaudu, kad tai nebuvo pasakyta išankstinės registracijos metu, o skaudžiai kirsta per patį vertinimą.

?Na, bet šis apmaudas greit nuskalautas įspūdžiais, kuriuos TMM orkestrantai patyrė Austrijos grupės MNOZIL BRASS koncerte – juk grupės muzikantai ne tik pučiamųjų instrumentų virtuozai, bet ir komedijos žanro deimantai. Tikimės, kad nepamirštamo, linksmo ir profesionalaus pasirodymo įkvėpti jaunieji Tauragės orkestrantai drąsiai sieks naujų aukštumų ir priims visus jiems metamus iššūkius, juolab kad visada turi visapusišką palaikymą tiek iš Tauragės meno mokyklos, tiek iš Tauragės rajono savivaldybės, kuriai muzikantai ir vadovas taria NUOŠIRDŲ AČIŪ už finansinę paramą šiai išvykai???

Leave a Comment

Skip to content